Przedszkole nr 2 w Poznaniu

Personel placówki

Kadra pedagogiczna to wysokowykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele prowadzący grupy z przygotowaniem pedagogicznym z zakresu wychowania przedszkolnego, wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego, pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania muzycznego oraz pedagogiki elementarnej z terapią, specjaliści  z  zakresu psychologii,  gimnastyki korekcyjnej i logopedii.

Kadra pedagogiczna wraz z całym zespołem pracowniczym dbają o to by dzieci były radosne i szczęśliwe osiągając jednocześnie wysoki rozwój umiejętności i dojrzałość do podjęcia nauki w szkole. Każdy z pracowników nieustannie tworzy przyjazną dla prawidłowego rozwoju dziecka atmosferę stojąc jednocześnie na straży bezpieczeństwa powierzonych nam przedszkolaków.